Правнича компанія "ЮРІННОВАЦІЯ" надає послуги різним категоріям осіб (фізичним та юридичним особам, резидентам та нерезидентам України тощо). Проте основна маса клієнтів Компанії - це суб'єкти господарської діяльності. При цьому сфера діяльності наших клієнтів, у зв'язку з якою надавалась чи надається юридична допомога, є різноманітною. Так, серед клієнтів Правничої компанії "ЮРІННОВАЦІЯ":

ТОВ "БАНДА". Товариство, створене представниками компанії, відомої у всьому світі під ім'ям Banda Agency (https://banda.agency/). Banda Agency - провідна українська креативна агенція. У 2015 році агенція була визнана найефективнішою незалежною рекламною агенцією у Європі за версією Effie Index. У 2018 році проекти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені (Німеччина). У цьому ж році за проект до Євробачення-2017 «Celebrate Diversity» Banda Agency разом зі студією графічного дизайну "Republique" отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами — бронзового лева Cannes Lions. Серед найбільш помітних робіт, створених агенцією, що мають публічне значення: Ukraine now (масштабна міжнародна маркетингова кампанія українського уряду, що стартувала в 2018 році з метою: сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити її туристичний потенціал); Celebrate diversity Eurovision 2017 (разом зі студією Republique розроблений брендинг Євробачення 2017); нова айдентика для Національного художнього музею України; новий бренд Національного комплексу «Експоцентр України»; "Підкажу…" (рекламна кампанія українського Яндекса)…

ПП "ГУРТ РЕ ДИЗАЙН". Приватне підприємство, створене представниками студії графічного дизайну "Republique" (http://republique.com.ua/). Основний вид діяльності: спеціалізована діяльність із дизайну. У 2018 році студія графічного дизайну "Republique" разом з Banda Agency отримала бронзового лева Cannes Lions за проект до Євробачення-2017 «Celebrate Diversity». Крім айдентики для євробачення 2017, можна відзначити такі роботи студії: оновлення графічної комунікації найбільшого у Німеччині оператора супутникового телебачення "Astra" (концепція "FREE YOURSELF!"); участь у брендингу та графічному дизайні видавничого проекту ICU Business Books (проект щодо видання книг з бізнесу та економіки, авторами яких є економісти та бізнесмени з Заходу, які пишуть та публікують свої роботи переважно англійською мовою; таких, наприклад, як книжка відомого американського економіста Рендала Рея "Сучасна теорія грошей")…

ОФІС ПЛЕННІНГ ЛТД (http://www.office-planning.ua). З 2005 року товариство спеціалізується на комплексному обслуговуванні бізнесу, пов'язаному з фешенебельним облаштуванням офісів, починаючи від дизайн-проектування та закінчуючи комплектацією офісів «під ключ». Office Planning здійснює поставку офісних меблів, фальшпідлоги, ковроліну, розсувних і стаціонарних перегородок провідних світових брендів: Vitra, Walter Knoll, Arper, Balma, Noti, Frezza, Profim, LDSeating, Nesite, Kingspan, Milliken, Toucan та інших. У числі клієнтів Office Planning такі компанії, як: Coca Cola, Інтерпайп Україна, Kraft Foods Ukraine, Марс Україна, МТС, Мері Кей, кондитерська фабрика Рошен, Лантманнен та інші.

ТОВ "БУДІВЕЛЬНА ЗІРКА" (http://www.budzirka.com.ua). З 2001 року, року заснування, товариство успішно працює на ринку будівельних матеріалів України. На сьогоднішній день це торгово-виробнича компанія зі своїми виробничими потужностями і штатом професійних робочих для роботи з точним обладнанням. Компанія є офіційним представником в Україні FunderMax (інформація на офіційному сайті FunderMax, Австрія) - всесвітньовідомого бренду HPL панелей (HPL панелі виробляються в Австрії на найбільшому в Європі заводі FUNDERМАХ, якому вже понад 60 років, що є першим за величиною виробником унікальних ламінованих композитних панелей в Європі).

ТОВ "МОРСЬКА ЗІРКА". Компанія працює на ринку України з 1995 року в сегменті HoReCa - поставка товарів (продукти глибокої заморозки та охолоджені продукти: рибу, морепродукти, м'ясо, гриби, овочі і фрукти) для роздрібної торгівлі, ресторанів і готелів).

Міжнародна громадська організація «УНІВЕРСАЛЬНА ЕКЗАМЕНАЦІЙНА МЕРЕЖА» (UEnet).  UEnet була створена в 2006 році групою фахівців з технологій тестування з різних країн. Мета створення та діяльності UEnet - розвиток технологій екзаменування і впровадження кращих світових практик у сертифікації та ліцензуванні як в Україні, так і в інших країнах.

УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ВОДОГОСПОДАРСЬКО-ЕКОЛОГІЧНИХ ПРОБЛЕМ ("УНДІВЕП"). УНДІВЕП здійснює діяльність, пов'язану з: науковим обгрунтуванням вирішення водогосподарських і екологічних проблем в Україні; забезпеченням розвитку і ведення водного господарства України, управлінням водними ресурсами, їх охороною та використанням; сприянням еколого-інвеститційному підприємництву по забезпеченню ринку екологічно чистою продукцією.

ПРОЕКТНО-ТЕХНОЛОГІЧНИЙ ІНСТИТУТ "УКРОРГВОДБУД" ("УКРОРГВОДБУД"). УКРОРГВОДБУД здійснює діяльність, пов'язану з: науковим і дослідно-експерементальним обгрунтуванням, проектно-конструкторським і техніко-економічним забезпеченням створення та впровадження нових, прогресивних технологій, матеріалів, приладів, машин, механізмів і конструкцій у водне господарство і меліорацію, а також інші галузі агропромислового і комунального господарства України.

УКРАЇНСЬКИЙ ЗОНАЛЬНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ І ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ПО ЦИВІЛЬНОМУ БУДІВНИЦТВУ - ПАТ "КИЇВЗНДІЕП" (ПАТ "КИЇВЗНДІЕП"). ПАТ "КИЇВЗНДІЕП" здійснює діяльність, пов'язану зі створенням сприятливих умов для розвитку будівництва та промисловості будівельних матеріалів, визначення напрямів науково-технічного прогресу будівельного комплексу у різних галузях господарства, зокрема, об'єктів цивільного будівництва.

ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ ЕКО-ТВ (https://eco-tv.com.ua/). Перший Всеукраїнський екологічний телеканал "ЕCO TV" - це унікальний проект інформаційно-аналітичного, пізнавального і розважального телебачення. В ефірі телеканалу - більше 30 програм власного виробництва, а також кращі документальні фільми світу. "ЕCO TV" визнаний кращим пізнавальним телеканалом 2010 року за версією "Media Sat Leaders".

ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СЛАВІЯ". Компанія, що здійснює діяльність у сфері радіомовлення та телебачення, пов'язану зі створенням та росповсюдженням інформаційних, пізнавальних, культорологічних, розважальних та дитячих програм.

КОМП МЮЗІК (COMP MUSIC; http://www.compmusic.kiev.ua/). Одна з перших українських рекордингових компаній, яка успішно працює на ринку понад 25 років. COMP MUSIC є дистриб'ютором численних лейблів (ECM, Enja, Tzadik, Harmonia, Mundi, FCT та ін.), ексклюзивно в Україні представляє каталог EMI (в якому такі зірки: The Beatles, Pink Floyd, Queen, Depeche Mode та ін.), активно працює з відомими українськими артистами.

ТЕЛІАСОНЕРА ІНТЕРНЕШНЛ КЕРРІЕР ЮКРЕЙН. Товариство, що з 2006 року представляє на українському ринку IP-послуг інтереси відомої у світі телекомунікаційної компанії TeliaSonera International Carrier (міжнародний провайдер телекомунікацій з головним офісом в Стокгольмі).

Компанія BRITMARK (https://brit-mark.com/) - ексклюзивний в Україні представник глобальної мережі незалежних страхових брокерів. Компанія працює з великим корпоративним бізнесом України більше 15 років.  

АТ «КД ЖИТТЯ» - українська компанія з 100% іноземного капіталу, заснована в 2007 році холдингом «KD Group». Холдинг «KD Group» – лідер фінансового ринку Східної Європи, багатий досвід якого нараховує майже 130 років успішної роботи в сфері страхування життя та ризиків, управління фінансами та інвестиційними фондами.

ТОВ "РАДНИК ПЛЮС". Видавництво "Paдник Плюс" розпочало роботу на українському ринку у 2005 році. Видавництво видає книги, мета яких бути незамінним порадником для бухгалтера-практика у складних і важливих питаннях. 

ТОВ «СУЧАСНІ ОСВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ» - український розробник і видавець мультимедійних навчальних посібників під торговою маркою «StudyBuddy», призначених для школярів та абітурієнтів. Товариство представило на вітчизняному ринку освітніх матеріалів інноваційну продукцію, розроблену українськими спеціалістами, - навчальні електронні аудіо-відео посібники «Study Buddy» (повний курс алгебри, геометрії, фізики, біології та анатомії на українській і російській мовах).

ТОВ «СМАРТ ЕКСПО». Організатор виставок SMART CITY (розумне місто, розумний будинок, система автоматизації та диспетчеризації; http://smart-expo.com.ua/) та відповідних, у тому числі міжнародних, спеціалізованих форумів щодо передових світових та вітчизняних технологій, устаткування та рішень в контексті "розумного міста".

ТОВ "ЄВРО ПАК ЮКРЕЙН". Компанія "Євро Пак Юкрейн" є однією з провідних на ринку України у сфері виробництва піддонів, яка успішно експортує свою продукцію в різні країни, (Німеччина, Франція, Бельгія, Голландія та інші).

ТОВ «ТОРГОВА КОМПАНИЯ «ЕЛЬДОРАДО» - представник відповідної торгової мережі, яка є одним з лідерів українського ринку побутової, аудіо -, відео -, цифрової та комп'ютерної техніки.

Підприємства, які є частиною корпорації «КЛУБ СИРУ» (АТ «КАНІВСЬКИЙ МАСЛОСИРЗАВОД», ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «КЛУБ СИРУ») - підприємства, що спеціалізується на виробництві та реалізації високоякісних молочних продуктів трьох груп: сири, сухі молочні продукти, тваринне масло. «КЛУБ СИРУ» - один з перших преміальних українських брендів в області створення сиру.

Окремі підприємства групи компаній «ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ» (зокрема, АТ "ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ", ТОВ "ЧЕРНІГІВСЬКА ІНДУСТРІАЛЬНА МОЛОЧНА КОМПАНІЯ"), що є однією з найбільших аграрних компаній в Україні (виробництво сільськогосподарських культур: кукурудза, пшениця, соняшник, соя; зберігання сільськогосподарських культур; виробництво молока; джерело: http://www.imcagro.com.ua/ua/pro-kompaniyu/khto-mi).    

ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «РУСАНКО». Компанія, що здійснює оптову торгівлю м'ясом та м'ясними продуктами (широкий асортимент ковбас, сосисок, шинки, копченого м'яса та інших м'ясних делікатесів), які мають велику популярність у споживачів.

АТ «ПОЛОГІВСЬКИЙ ОЛІЙНОЕКСТРАКЦІЙНИЙ ЗАВОД» - засноване в 1974 році українське виробниче підприємство, основною діяльністю якого є виробництво рослинних масел і шротів. Товариство є одним з найбільших в Україні підприємств з переробки олійних культур, що пропонує до реалізації наступну продукцію: олію рослинну, шрот, майонез, соняшниковий фосфатидний концентрат.

АТ "ПОЛТАВСЬКИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ" - одне з найбільших підприємств гірничодобувної промисловості України та одним з найбільших українських експортерів залізорудних котунів до Європи. 

ТОВ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ЛИВАРНИЙ ЗАВОД» - спеціалізоване ливарне підприємство, що здійснює: виготовлення, поставку комплектуючих і запасних частин до вантажного й рухливого складу залізниць, гірничошахтного встаткування, підйомно-транспортного встаткування й машин, сільськогосподарської техніки, а також комплектуючих для технологічного встаткування й машин металургійної галузі.