ПРАВНИЧА КОМПАНІЯ «ЮРІННОВАЦІЯ» (далі - "Компанія")

Дата державної реєстрації : 21.11.2007

Ідентифікаційний код : 35494262

Організаційно-правова форма: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Повне найменування та скорочене: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРАВНИЧА КОМПАНІЯ "ЮРІННОВАЦІЯ" (ТОВ "ПРАВНИЧА КОМПАНІЯ "ЮРІННОВАЦІЯ") - LIMITED LIABILITY COMPANY "LAW COMPANY "JURINNOVATION" (LAW COMPANY "JURINNOVATION" LLC)

Комерційні (фірмові) найменування та позначення: Правнича компанія "ЮРІННОВАЦІЯ", Юридическая компания "ЮРИННОВАЦИЯ", Law company "JURINNOVATION", "ЮРІННОВАЦІЯ", "ЮРИННОВАЦИЯ", "JURINNOVATION"

Основний вид діяльності: діяльність у сфері права

Орган управління (уповноважений представник юридичної особи) : генеральний директор Мамчур Віталій Миколайович

Айдентика: 

Назва Компанії «ЮРІННОВАЦІЯ» утворена з першого складу слова «юридичний» та слова «інновація»  (англ. innovation — нововведення).

Логотип Компанії зображений у лівому верхньому куті кожної сторінки цього сайту та представляє собою комбінований знак. Словесну частину цього знаку складає комерційне найменування Компанії. Відповідно до свідоцтва України на знак для товарів і послуг № 111179 від 25 серпня 2009 року словесне позначення «ЮРІННОВАЦІЯ JURINNOVATION» є знаком для товарів і послуг, власником якого є Компанія. В зображувальній частині логотипу - стилізований малюнок ключа, графічне зображення дирижаблю...

Якщо вам імпонують такі характеристики дирижабля як безпека, ощадливість, велика вантажопідйомність і місткість, велика дальність і тривалість безпосадкових польотів, можливість зльоту з будь-якого майданчика та приземлення майже на будь-якій поверхні, майже повна відсутність шуму та вібрації під час польоту - тоді

ЛАСКАВО ПРОСИМО НА БОРТ ДИРИЖАБЛЯ «ЮРІННОВАЦІЯ»!