Наші правники закінчили провідні вищі навчальні заклади України, мають значний досвід у сфері правозастовчої діяльності, активно займаються науковою та просвітницькою діяльністю. Серед них:

 

Мамчур Віталій Миколайович

Генеральний директор, партнер-засновник, адвокат, кандидат юридичних наук, у 1997 р. закінчив юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та здобув ступінь спеціаліста з правознавства.


Халаїм Ніна Олексіївна

Партнер-засновник, кандидат юридичних наук, у 1997 р. закінчила юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та здобула ступінь спеціаліста з правознавства.

 

Попов Костянтин Леонідович

Партнер, адвокат, кандидат юридичних наук, у 2002 р. закінчив факультет права Національного технічного університету України «КПІ» та здобув ступінь спеціаліста з правознавства.

 

Шарко Діана Равілівна

Асоційований партнер, адвокат, у 2009 р. закінчила юридичний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка та здобула ступінь магістра права.


Кундрик Руслан Святославович

Радник з правових питань зовнішньоекономічної діяльності, адвокат, у 1997 р. закінчив юридичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка (Київський національний університет імені Тараса Шевченка) та здобув ступінь спеціаліста з правознавства.


Халаїм Ярослав Олексійович

Радник з питань права інтелектуальної власності, патентний повірений України, у 1999 р. закінчив технологічний факультет Київського національного торговельно-економічного університету, у 2004 р. закінчив Інститут інтелектуальної власності і права.

 

Чихірьов Володимир Леонідович

Радник з питань господарського права та земельного права, у 2003 р. здобув ступінь магістра права у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана

 

Нікітіч Юлія Юріївна

Радник з питань обліку, аудиту та оподаткування; у 2011 р. здобула ступінь магістра прикладної статистики у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана, у 2016 р. здобула ступінь спеціаліста з правознавства в Академії адвокатури України


Франчук Олена Василівна

Юрисконсульт, у 2008 р. закінчила факультет права Національного технічного університету України «КПІ» та здобула ступінь спеціаліста з правознавства.